برای شرکت در تعیین سطح لازم است با حسابِ کاربری وارد شوید. 

ایجاد حساب کاربری

ورود به تعیین سطح

توضیحات

بهترین راهِ برای آماده شدن برای آزمونِ ورودیِ مدرسهٔ انرژی اتمی و سایر مدارس خاص در پایهٔ دهم، مرورِ سؤالاتِ سال‌های قبل است. همچنین استفاده از منابع غنی و کلاس‌های معتبرِ آمادگی برای آزمون که در تهران فقط انستیتو ریاضیاتِ سیستان به شکلِ اصولی و مبتنی بر موادِ آزمون آن‌ها را برگزار می‌کند. آزمونی که در این صفحه هست، درواقع نوعی آزمونِ تعیینِ سطح است. همهٔ سؤالاتِ آن در سال‌های گذشته در آزمون انرژی اتمی آمده‌اند. سطحِ سؤالات، متنوع انتخاب شده است تا پاسخگوی همهٔ نیازهای همهٔ شما باشد. اگر در حلِ برخی از سؤالات مشکل دارید با انستیتو در ارتباط باشید تا از کمکِ مدرسینِ با سابقهٔ ما استفاده کنید. این کمک می‌تواند در قالبِ کلاس‌های خصوصی یا عمومی یا مشاوره‌های تلفنی یا آنلاینِ اینترنتی باشد.  


شمارهٔ پیامک و تلگرام و واتسپ                                         ۰۹۱۰۲۲۴۱۴۹۷


همچنین می‌توانید برای دریافتِ آزمون‌ها یا منابعِ آموزشیِ بیشتر به سایت یا کتابخانهٔ ریاضیِ انستیتو سر بزنید و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. در این کتابخانه سؤالاتِ این جزوه و بسیاری سؤالاتِ دیگر با راهنمایی و راهِ‌حل در اختیار شما قرار گرفته است که در ایران بی‌سابقه است. این پلتفرم با بهره بردن از هوشِ مصنوعی بر اساسِ تکنولوژی‌های روزِ دنیا آماده شده است که در کشورهای پیشرو از آن استفاده می‌شود. این شکلِ استفاده از این پلتفرم در ایران بی‌سابقه است و انستیتو ریاضیاتِ سیستان با این امید از این روشِ مدرن استفاده می‌کند که بتواند گامی در باکیفیت شدنِ آموزشِ ریاضی در ایران بردارد. 


وب‌سایتِ انستیتو

Sistan.org

کتابخانهٔ ریاضیِ انستیتو 

sistaninstitute.com

امتیازهای آزمون

این آزمون ۲۰ سؤال دارد. سؤالاتِ  این آزمون نمرهٔ منفی دارند و به ازای هر پاسخِ  غلط، یک نمرهٔ منفی خواهید گرفت. زمانِ استاندارد این آزمون ۹۰ دقیقه است. پس از اینکه از پاسخ‌های خود مطمئن شدید روی اتمامِ کار... و بعد روی ثبتِ همهٔ پاسخ‌ها و پایان بزنید. بعد از پایانِ ۹۰ دقیقه، ۱۵ دقیقه فرصت برای ثبتِ نهاییِ پاسخ‌هایتان خواهید داشت. البته هر چندبار که بخواهید می‌توانید در این آزمون شرکت کنید.  


- درصدِ ۲۰ و کمتر از ۲۰: مبتدی * 

- درصدِ بین ۲۰ و ۴۰: در مسیرِ یادگیری

- درصدِ از ۴۰ تا ۶۰: در حدِ انتظار

- درصدِ از ۶۰ تا ۱۰۰: پیشرفته 


* توصیه می‌کنیم اگر درصدتان در این آزمون کمتر از ۲۰ شد، حتماً با انستیتو تماس بگیرید تا با مشاورین و مدرسانِ انستیتو مشورت کنید.

برای دریافتِ منابعِ آموزشیِ بیشتر با انستیتو ریاضیاتِ سیستان در ارتباط باشید. به ویژه اگر تمایل دارید در آزمون‌های میان پایهٔ این مدارس شرکت کنید. 

شمارهٔ پیامک و تلگرام و واتسپ                                                               

۰۹۱۰۲۲۴۱۴۹۷